En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)
En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)
En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)
En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)
En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)
En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)
En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (10 Kitap)

En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti (6 Kitap) (PYD20220186)

0,00
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺300,00
İndirimli : ₺119,90
Barkod : 62420058128982
:

En Sürükleyici Aksiyon ve Macera Romanları Seti

Hepsini bir solukta okuyacağınız 5 kitabın yanında Efsane Çizgi Roman Serimiz Ümit Kaptan'ın 1. kitabını da hediye olarak veriyoruz!!!

Sette toplam 1328 sayfa olan 6 Kitap bulunuyor.

1.Kitap: CESARET DUVARLARI - Fahri Coşkun

Serinin ilk kitabı çılgın yazar Fahri Coşkun'un 22 baskı yapan bu efsane kitabı.

 

Balta girmemiş ormanda birbirini tanımayan 4 yol arkadaşı, sesten hızlı koşan Hırpilik Canavarı, dev yarasalar ve binlerce vahşi... Yaratıcısının emriyle 2800 yıldır trenini vadi boyunca süren makinist…

   Fahri Coşkun, hayal gücünün sınırlarını zorlayan yerli bir fantastik romanın işaret fişeklerini atıyor ve sanki “Bende daha fazlası var ama şimdilik bu kadar!” diyor.

    Başka bir evrende, kahramanın hatırlayamadığı iki günlük belleğinden dünya ve ötesini sorgulayan eser, Türk fantastik romanının yönünü belirlemeye veya yol göstermeye şimdiden aday görünüyor.

 

Sayfa Sayısı:200

2.Kitap: 19 SEÇİLMİŞ - Mehmet Volkan Özarslan (352 Sayfa)

Yakında Netflix için sinema filmi olarak da çekilecek bu efsane tarihi casusluk romanı okurken sizi dehşete düşürecek, dönüp dönüp ilk sayfaları tekrar okuyacaksınız.
Tarihsel gerçeklikle kurgunun birleştiği,yakın ve uzak tarih, ajanlık öykülerinin yeni üretilmiş komplo öyküleri ile bütünleştiği temelinde kaderin kontrol edilip edilemeyeceği sorusuna cevap arayan karşıt ögütlerin birbiri ile mücadelesinin anlatıldığı tarihi liderlerin yaşamlarndan kesitlerin kurgu ile bütünleştiği bir karma-türler romanı.

3. Kitap: ON İKİ DAKİKA- Eylem Uyguner (320 sayfa)

 

On İki Dakika, polisiye & gerilim tarzında bir suç romanı.

Okudukça her sayfasının sizi derinden sarstığını görecek ve ara sıra durup nefes alma ihtiyacı duyacaksınız.

Başından sonuna kadar gizem dolu olan bu cinayet romanının herhangi bir polisiyeden çok farklı olduğunu hemen fark edeceksiniz.

İntikam, gerçekten en güzel soğuk yenen bir yemek mi ya da geçmişin tüm acılarının üzeri bir cinayetle örtülebilecek mi?

 

4. Kitap: ZOMBİLERİN DÜNYASI İNSULA - Emrah Kapışkay (Sayfa Sayısı:200)

 

Seni canlı canlı yemeye çalışan yürüyen ölüler mi yoksa hayatta kalabilmek adına insanlığı ölen insanlar mı daha kötü? 

Kendine hiç sordun mu? 

Zombiler dünyayı ele geçirdiğinde hayatta kalabilmek için neleri feda edersin? 

Virüs ile enfekte olup birkaç saat içerisinde zombiye dönüşecek olan sevdiğin bir insanı yarı yolda bırakabilir misin? En yakın arkadaşının, eşinin, hatta evladının kafasına bir silah dayayıp, onun gözlerinin içine baka baka tetiği çekip, onu öldürebilir misin? 

Dostlarından, kardeşlerinden, eşinden, çocuklarından, annen ve babandan kaçtığın, kulakları sağır, gözleri kör, kalpleri taş eden o şiddetli korku geldi. Kaçmaya hazır mısın?

Bu dünya insansız başladı, insansız son bulacak...

 

5.Kitap: ROLF - DÜNYANIN SONU - Doğanay Yavuz (Sayfa Sayısı:160)

 

İnsanların yaptığı hatalar dünyanın sonunu getirmiştir. Dünyanın büyük bir kısmı taşan okyanusların altında kalmıştır. Nefes alınabilen az miktardaki yaşam alanlarında da şimdiye kadar bilinmeyen çok tehlikeli yaratıklar ve mutant canlılar türemiştir. Hayatta kalanlardan zengin olanlar yüksek bir ücret karşılığında başka bir gezegene transfer olmuşlardır. Kalanlar için bu yeni çağda hayatta kalabilmek hiç de kolay değildir.

Kahramanımız, bir yapay zeka harikası olan ve turing testini geçebilen ilk robot olan Rolf’tur. O ve diğer dört kahramanımız, bir yandan hayatta kalma savaşı verirken diğer yandan da insanlığın geleceğini kurtarmaya çalışmaktadırlar.

Kahramanlarımızın kendi yöntemleriyle inşa ettikleri bu yeni dünya serüveninin bir parçası olup bu amansız macerada yer almak istiyorsan tek yapman gereken kapağı açıp dünyanın sonuna gitmen.

 

6. Kitap: ÜMİT KAPTAN 1 HARAÇ ÇETESİ : (Sayfa Sayısı:96)

 

Yerli çizgi romancılığımızın en sürükleyici ve heyecanlı macera serilerinden biridir Ümit Kaptan. Senaryosunun güçlü ve tutarlı olmasının yanında, kurgusuyla da ön plana çıkmaktadır.

Gerçek hayatta yaşananlardan esinlenilmesi de hikayenin gerçekçi ve abartıdan uzak olmasını sağlamıştır.

 

Haraç Çetesi; Marmaris'te yaşayan, kendine ait teknesiyle turistleri gezdiren, deli dolu ve gözü kara bir gemi kaptanı olan Ümit'in, kötülerle heyecan dolu mücadelesini anlatan serinin ilk kitabı. Bir solukta okuyacağınızı garanti ediyoruz :)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR