Ana Sayfa Yetişkin Roman Ve Öykü
25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
  • 25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
  • 25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
  • 25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
  • 25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
  • 25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
25 Kitaplık Mega İndirimli Roman Seti
Ürün Kodu : 25_kitaplık_roman_seti       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
360.00 TL   149.90 TL   Kdv Dahil
-
+
Her biri birbirinden değerli 25 adet kitaptan oluşan bu seçkiyi sizlere büyük bir gururla sunuyoruz.
Hepsi normal roman ebatında ve toplam 5.000 sayfanın üzerinde olup tüm kitaplar birbirinden değerli yazarlar tarafından yazılmıştır. 
- KVAN : Kişisel Gelişim Kitabı olan Kvan; Coşkun Kerimov'un Azerbaycan'da Best Seller olmuş baş yapıtıdır.
- Maruf Kadınlar ve Tutsak Filler :  Doğrudan ya da dolaylı olarak kadın hikayelerinin anlatıldığı altı farklı öyküden oluşan bir eserdir.
Eserdeki hikayeler felsefik, sosyolojik, psikolojik ve teolojik açılardan işlenmiştir.
- Bana Sen De :  Kadın erkek ilişkileri üzerine yazılmış bir kişisel gelişim kitabıdır. Kitap, günümüzde özellikle genç nüfusun merak edip ilgi gösterdiği konuları kapsamaktadır: Aşk, sevgi, ayrılıklar, aşk acısı, evlilik, aldatma…
- KVAN : Kişisel Gelişim Kitabı olan KVAN; Coşkun Kerimov'un Azerbaycan'da Best Seller olmuş baş yapıtıdır.
- Cesaret Duvarları : Fantastik Macera Romanı. İlk sayfadan başlayan soluk soluğa bir macera, sürekli değişen koşullarda hayatta kalmaya çalışan bir avuç gencin çok sürükleyici romanıdır.
- Aşk Doğarken Ölür :  Fahri Coşkun, ilk romanı “Cesaret Duvarları”nın ardından “Aşk Doğarken Ölür” ile bir yandan hayal gücünün sınırlarını zorlamaya devam ederken, bir yandan da aşkı anlamaya ve anlamlandırmaya çalışan kahramanımızın serencamını gözler önüne seriyor.
- Son Nefeste Aşk : " Sevdiğim, yürek yaram, yürek yarım, Özlem’im. Tenine dokunamadığım. Kokusuna ve yüzüne hasret kaldığım. Elveda ne kadar yeterli bir sözcük bilemiyorum. Ama sevgilim sana elveda diyorum. İçim yanıyor. Sakın sitem ettiğimi düşünme. Ben bu yangına minnettarım. Külleriyle bana dünyanın en güzel kokusunu taşıdığı için. Ben gidiyorum bir tanem.  Seninle dolup taşan ama sana hasret yüreğimi de alarak. Sana haber vermediğim için ne olur kızma bana. Çünkü sevdiğim: ben ölümü paylaşamazdım seninle. Soluğumu, tenimi, umudumu ve her şeyimi seninle paylaşırım ama ölümü paylaşamazdım. Ben seni çok sevdim. Kimseyi sevmediğim gibi. Ve hiç kimsenin seni sevmediği gibi.’’
- Güneşin Gölgesinde Üşüyenler : Aşk Romanı.  Üzerindeki güneşe rağmen üşümeyen var mıdır? Üşümek, yalnızlık hastalığının en büyük belirtisidir. Ve yalnızlığın en beter hali; yüreğinden tutmasını umduklarının sadece elinden tutmasıdır. Milyonlarca insan gibi Olcayto da yalnızlığı ve üşüyordu. Yüreğinden tutması gereken kişinin sadece elinden tuttuğu, elinden tutması gereken kişininse...
- Bireysel Açıdan Yabancılaşma : Emekli Öğretim Üyesi olan yazarımız; Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan yabancılaşmayı herkesin anlayabileceği yalın bir dille anlatmaktadır.
- 19  Seçilmiş : Tarihi roman, suç ve polisiye. Tarihte yaşamış 19 lider ve çağlar boyunca bitmeyen bir kirli savaşın romanı. Bu destansı macerada hiç bir şey göründüğü gibi değil. 
- Denizin Çocukları-Macera Başlıyor :TRT'nin yarışmasında Mansiyon Ödülü alıp 1 yıl boyunca Ertesi Yarın Kuşağında Radyo Tiyatrosu olarak yayınlanacak kadar sürükleyici bir romandır.  Dört arkadaş sandalla balığa çıkarken deniz ne kadar da sakindi. Hava neden karardı ve neden birdenbire dalgalar yükseldi bilemediler. Denize savruluşları, yaşayacakları maceranın fitilini tutuşturmuştu. Onlar bu heyecanlı macerayı evlerinden çok uzakta, korku ve şaşkınlıkla yaşarken  siz de aralarına karışıp onlar gibi zamanla yarışıp, onlar gibi soluksuz kalacaksınız. Dostluğu, dayanışmayı, çalışmanın erdemini, saf kalabilmeyi, Ege’nin o sıcak günlerinde kulaklarınızda kuşların, ağustosböceklerinin sesiyle hissedeceksiniz.
- Beyin Fırtınası - Eric Maisel :Bu kışkırtıcı ve kullanışlı rehber kitabında Maisel bize yara0tıcılığımızı geliştirebilmek için saplantılardan nasıl yararlanacağımızı, kendimize ve başkalarına verdiğimiz sözleri nasıl gerçekleştireceğimizi anlatıyor. 
- Gam - Hakan Yel: Farklı kültürden gelen iki insanın yaşanmış bir aşk öyküsüdür. Gam, beklenmedik ve büyük acıların, buz tutmuş kalplerin ve birbirine tamamen zıt kültürlerin kaosunda aşkla kenetlenen sevdalı ruhların öyküsüdür...
- Hayatı Yakala - Ellie Rollins : Hayatı anlamak ve sevgi üzerine sıcacık bir öykü.Tüm dünyanın sihirli olduğunu bu kitap kanıtlıyor! Her yaşa hitap eden mükemmel bir kitap!
-YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ BİLDİĞİM HER ŞEYİ KÖPEĞİMDEN ÖĞRENDİM - MARTİN P. LEVİN : Yazar kitabında altmış yıllık kariyerinde edindiği deneyime, başarı ve başarısızlık öykülerine, karşılaştığı güçlüklere nasıl adapte olduğuna dikkat çekerken; bu öykülerin ve kişinin beden dilinin iletişime etkilerinden, akıllıca sorun çözmenin ve karar vermenin kararlılık ve azimle birleştiğinde kaçınılmaz başarıya nasıl ulaşılacağından da bahsediyor.
- Dolphin Video Rıza Kıraç: 1980'lerin Cihangirini kendi tecrübelerinden anlatıyor. Suş. mahalle ortamı sıcaklık gibi birbirine tezat ama ne olursa olsun samimi dönemler.
Cihangir de, eski adıyla Tavuk çıkmaz, şimdiki adıyla Akyol Yokuşu'nda bir videocu, Dolphin Video. Ve burada çalışan Çeliklitepeli Civciv'le Cihangirli Cino..
- Hayaller Serisi Organik - Bir Kafe - Restoran Açsam- Ahmet Destici: Elma Yayınevi, bu yaz ellerden düşmeyecek yepyeni bir seri hazırladı! Hayaller Serisi'nin ikinci kitabı Bir Kafe-Restoran Açsam, "Bir gün kendi mekânımı açacağım" diyenlere o günün geldiğini hatırlatıyor!
Yepyeni bir başlangıç yapma hayali kuranlar için rehber niteliğinde hazırlanan Hayaller Serisi kitaplarının ikincisi olan Bir Kafe-Restoran Açsam, hemen öncesinde raflarda yerini alan serinin ilk kitabı Organik Tarım ile birlikte bu yazın en çok okunan kitaplarından biri olacak
- Evliliğin Sayıları- Özer Fırat:Siz Evliliğin Sayıları'nı okumaya başlamadan hemen önce şunu söyleyeyim, bu kitabın içinde standart evlilik sorunlarını arıyorsanız, daha önsözündeyken kapatın gitsin! Bu kitapta çok sayıda alıntı, teori, allı pullu açıklamalarla bezeli akademik bir dil istiyorsanız onu aldığınız rafa bırakın! Size hiçbir şeyi sorgulatmayan sabun köpüğü gibi bir sadelik istiyorsanız da bu kitabı boş verin!
vliliğin Sayıları'nda okuyacaklarınız, bugün hangi evlilik sayısında olursanız olun (ya da evlilik yolunda bile olmayan bir ilişkide) bir yerinde sizinle buluşacağı hemen hemen kesin, yaşanmış, yaşanmakta olan ve yaşanacak ayrıntıları içeriyor.
- İlk Marka Hz. Adem Mi? -Serhan Ok:  Hayat Âdem babamızla başlamışsa, tarihin ilk markası da kesinlikle odur. Bir adı, bir varoluş amacı, bilmesek de özgün bir yüzü, vücut şekli, hiç duymamış olsak da özgün bir sesi, hiç tanımasak da bir kişiliği vardı. O bir markaydı ve tarihin ilk markasıydı. Marka danışmanlığına gönül verenler kadar kendi markasını yaratıp yönetmek isteyenlere de yepyeni bir pencere açacak olan İlk Marka Hz. Âdem mi?, zengin örnekleri ve vaka analizleriyle meraklılarına ışık tutacak.
- Nietzsche ve Schoppenahauer ile Küçük Bir Söyleşi:  “Bu söyleşi aracılığıyla bu iki büyük filozofu anmak istiyoruz; ancak bu ikiliyle bir söyleşi hiçbir zaman gerçekleşmemiştir ve gerçekleşemezdi de;  Schopenhauer öldüğünde Nietzsche henüz 16 yaşındaydı, ama böylesi bir söyleşiyi “kurgulamak” mümkündür; kurguladığımız dünya, Nietzsche’nin daha erken bir tarihte doğduğu bir dünyadır. .
- Zen ve Bütünsel Proje Yönetimi- Murat Cem Mekik:  Proje yöneticisi, kendi işinin dengeyi bulmak ve konuyu çeşitli paydaşlarına -ekip, sponsor, müşteri, ürün müdürleri- "satmak" olduğunu bilir. Bütünsellik, girişilen gerçekleştirme işine bütün açılarından bakabilmeyi öngörür.
Proje yönetim danışmanı, eğitmen ve aktivist Murat Cem Mekik Zen ve Bütünsel Proje Yönetimi'nde, proje yönetiminin uluslararası standartlarda tüm evrelerini ele alırken, Ulusal Puslu Atılım Yönetimi kavramı ile alana bambaşka bir açılım da getiriyor. Bu çalışma aynı zamanda proje yöneticisini başarıya taşıyacak özelliklerin de altını çiziyor.
- Ümit Kaptan - Haraç Çetesi: Yerli çizgi romancılığımızın en sürükleyici ve heyecanlı macera serilerinden biridir Ümit Kaptan. Senaryosunun güçlü ve tutarlı olmasının yanında, kurgusuyla da ön plana çıkmaktadır.  Gerçek hayatta yaşananlardan esinlenilmesi de hikayenin gerçekçi ve abartıdan uzak olmasını sağlamıştır.
- Teog mu O iş Kolay - Bora Serhat Çelik:Türkiye birincilerine rehberlik ettiği kadar ortalama sınav başarısına sahip öğrencileri de olan bir eğitimcinin kaleminden ortaokullu öğrencilerin ve velilerin ihtiyacına odaklanmış özel bir eser; akıcı içeriği ile kalıcı bilgiler sunuyor. Liselere giriş sınavına hazırlananlar için de rehber kitap niteliğinde.
- Hadi Konuşalım Söyleşiler 2- Esra Harmanda: Esra Harmanda ile Hadi Konuşalım” programından süzülen söyleşilerle oluşan kitabımızın bu seferki seçkin konukları Televizyoncular. Bu kitapta onların, acılarını, sevinçlerini, bulundukları yere nasıl geldiklerini, kamera arkasında yaşadıklarını ve ekranda kırdıkları potları kimi zaman tebessümle kimi zaman da şaşkınlık içinde okurken, hem onları daha yakından tanıyacak hem de televizyon dünyasının bilmediğiniz yönlerini keşfedeceksiniz.
- Ve Gök Çizgi Kırıldı - Erdoğan Kahyaoğlu:Ve Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli bir dünyanın içine girip bugüne yürüme iddiasında bulunmuyor… Aynı zamanda masalsı anlatımı, yepyeni dili ve özgün kurgusuyla edebiyatımızda kendine özel bir yer açıyor.
- When Life Lights Up - Serdar Özkan :Orijinal İngilizce yazılmış bir roman. Yaşama sevinci aşılayan bu muazzam romanla İngilizce'nizi de geliştirebileceksiniz.
- Çatlak Karikatürler :Sosyal Medya hicivlerinin yer aldığı bu rengarenk karikatür kitabı setimizin yanında hediyemizdir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.