0

Okul Öncesi Eğitim Seti 5 - 6 Yaş Etkinlik 10 Kitap Zeka Gelişimi Odaklı Ya-Pa Q Set

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Kapıda Ödeme
Taksitli Alışveriş

YA-PA Q ÇOCUK SETİ 5-6 YAŞ (10 KİTAP)

Uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış olan bu set, Ya-Pa Yayınlarının yıllardır en çok satan ve en beğenilen setidir.
5-6 yaş çocuklar için hazırlanmış, 10 kitap ve 480 sayfadan oluşan bu rengarenk seti size maliyetine sunuyoruz. Çocuğunuza evde bol bol eğitici etkinlik yaptırmak istiyorsanız bu seti kesinlikle tavsiye ederiz. Her yeri etkinlik dolu olan bu sette; Hikaye Okuma,Kavram ve Boyama vs. Etkinlikleri yanında bol miktarda MATEMATİK ve ÇİZGİ ÇALIŞMALARI mevcut. Kitapların arka kapakları bile kesme yapıştırma etkinliğiyle ailecek oynanan bir hafıza oyununa dönüşüyor.

5-6 yaş Q set, çocukların bilişsel  zeka, sosyal - duygusal alan, dil alanı, psikomotor alanda ve özbakım becerilerinde gelişim sağlamaları amaçlanarak hazırlanmıştır. Her çalışma sayfası belli bir amacın gerçekleştirilmesine yöneliktir. Ele alınan amaçlar doğrultusunda her çalışma sayfasında çocuğa; düşünme, söyleme, çizme, kesme yapıştırma vb. becerilerini geliştirmeye yönelik fırsatlar verilmesi amaçlanmıştır.

Çocukların gelişimlerini çok yönlü olarak destekleyen ve araştırmaya, incelemeye, soru sormaya, kendilerini ifade etmeye yönlendiren eğitim etkinlikleri,çocuklarımızı daha kaliteli bir yaşama hazırlayacaktır.


İçerik

Bilişsel zeka etkinlikleri, Dil etkinlikleri, Öykü tamamlama etkinlikleri, Ses etkinlikleri, Sosyal beceri etkinlikleri, Duygusal zeka etkinlikleri, Özbakım becerileri çalışmaları, Kavram etkinlikleri, Sanat etkinlikleri, Dikkat etkinlikleri, Çizgi etkinlikleri, Labirent etkinlikleri, Kes-yapıştır etkinlikleri, Görsel algı etkinlikleri, Hafıza etkinlikleri, Görsel algıetkinlikleri, Hafıza etkinlikleri, Hikaye oluşturma etkinlikleri, Aile etkinlikleri


Özelllikler

Tamamı Renkli
•  10 kitap
•  Her kitap 48 sayfa

•  1 .hamur kağıt
•  21 x 30 cm


Hazırlayan: Elif Kurtuluş Küçükoğlu, Gökçe Gülbahçe Karadağ
 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz saat 17:00 ve öncesi ise (ürünün stoklarda olması durumunda) siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 17:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.