Süper İndirimli Roman Seti 6 Kitap
Süper İndirimli Roman Seti 6 Kitap

Süper İndirimli Roman Seti 6 Kitap (PYD20220147)

0,00
Marka : Kollektif
İndirim Oranı : %67 İndirim
Fiyat : ₺150,00
İndirimli : ₺49,90
Barkod : 8682005861910
:

Süper İndirimli Roman Seti 6 Kitap 1352 Sayfa!!!

-İlk Marka Hz. Adem mi?

Hayat Âdem babamızla başlamışsa, tarihin ilk markası da kesinlikle odur. Bir adı, bir varoluş amacı, bilmesek de özgün bir yüzü, vücut şekli, hiç duymamış olsak da özgün bir sesi, hiç tanımasak da bir kişiliği vardı. O bir markaydı ve tarihin ilk markasıydı.

Uzun süren araştırmaları ve düşünme seansları sonucu tarihin ilk markasının Hz. Âdem olduğunu “keşfeden” Serhan Ok, marka kavramının insanın doğasından beslenerek ortaya çıktığını belirtiyor ve bu düşüncesini şöyle ifade ediyor: “Bugün iyi bir marka yaratmak için yapılmak istenen şey, tam olarak markanın hedef kitlenin gözünde bir insan hüviyetine bürünmesini sağlamaktır. Tutarlı ve güvenilir bir insan yaratmak… Prensiplerini, zevklerini ve rakiplerinden ayrışan özellikleri tasarlamak… Ona bir ad, bir ses, bir dış görünüş vermek…”

Kendisi de bir marka danışmanı olan Serhan Ok, İlk Marka Hz. Âdem mi? ismini taşıyan kitabında, ortaya attığı bu ilginç sorunun yanıtını kapsamlı bir şekilde veriyor. Ok, iddiasını sağlam temellere oturtmakla kalmıyor, bu bakış açısı üzerinden bir markanın nasıl yaratılacağını, yaşatılacağını ve yönetileceğini de anlatıyor. 
Marka danışmanlığına gönül verenler kadar kendi markasını yaratıp yönetmek isteyenlere de yepyeni bir pencere açacak olan İlk Marka Hz. Âdem mi?, zengin örnekleri ve vaka analizleriyle meraklılarına ışık tutacak. 
Sayfa Sayısı:272

-Aşk Doğarken Ölür

   “Çabuk silinsin diye ayak izlerim, yalın ayak geçtim tüm şehirleri ve denizleri….”
“Ankara hiç bu kadar güzel olmamıştı. Mevsim bahardı; keçiler yayılıyordu otlaklarda…
Ada vapurlarının biri ayrılırken Kuğulu Park İskelesi’nden bir diğeri yanaşıyordu Tunalı Caddesi Boğazı’ndan geçerek…
Güvercinler, martılar, kuğular, çimenlerin üzerine yayılmış âşıklar…
Bedava hayaller peşinde değildim.
Her şeyi ama her şeyi yeniden görebilmeyi seninle başarmıştım.
İlk kez aşkın derinliklerine bu kadar inebiliyordum.
Keşfetmem gereken daha birçok şeyi yeni keşfetmeye başlamıştım.”
 Fahri Coşkun, ilk romanı “Cesaret Duvarları”nın ardından “Aşk Doğarken Ölür” ile bir yandan hayal gücünün sınırlarını zorlamaya devam ederken, bir
yandan da aşkı anlamaya ve anlamlandırmaya çalışan kahramanımızın serencamını gözler önüne seriyor.

Sayfa Sayısı:  272

EVLİLİĞİN SAYILARI - HORLAMA DIŞINDA HERŞEY ROMANI

Evliliğin Sayıları’nda okuyacaklarınız, bugün hangi evlilik sayısında olursanız olun (ya da evlilik yolunda bile olmayan bir ilişkide) bir yerinde sizinle buluşacağı hemen hemen kesin,yaşanmış, yaşanmakta olan ve yaşanacak ayrıntıları içeriyor.
Siz Evliliğin Sayıları’nı okumayabaşlamadan hemen önce şunu söyleyeyim, bu kitabın içinde standart evliliksorunlarını arıyorsanız, daha önsözündeyken kapatın gitsin! Bu kitapta çoksayıda alıntı, teori, allı pullu açıklamalarla bezeli akademik bir dil istiyorsanızonu aldığınız rafa bırakın! Size hiçbir şeyi sorgulatmayan sabun köpüğü gibibir sadelik istiyorsanız da bu kitabı boş verin!

O özel günde, o özel masada cevap olarakverdiğiniz tek kelime.
Biz ona “1.EVET” diyoruz.
Bundan yaklaşık 3-3,5 yıl sonra, çokçaözen gerektirmeyen, fazla katılımcının olmadığı, soğuk, biraz yankılı bir yerdeve ayakta cevap olarak verdiğiniz kelime.
Buna ise “2.EVET” diyoruz.
Bu iki “EVET”  arasında ne olduğunu merak ediyor musunuz?
Boşanmaların %40’ından fazlası nedenilk 5 yılda oluyor?
Biten evliliklerin %97’sinden fazlasının sebebi sadece “şiddetli geçimsizlik” ile açıklanabilir mi?
Sahi, “şiddetli geçimsizlik” nasıltanımlanabilir?
Seçimlerini kendileri yapan insanlarınseçimlerinden bu kadar çabuk vazgeçmeleri nelere bağlanabilir? 
Sayfa Sayısı:288

-DOLPHİN VİDEO

1980’li yılların ortasında zenginle züğürdün, cahille âlimin, Müslüman’la fahişenin, dönmeyle tutucu yaşlı kokoşun birlikte yaşadığı Cihangir’de eski adıyla Tavukuçmaz, şimdiki adıyla Akyol yokuşunda Dolphin Video vardı.

Dolphin Video’da çalışan Çeliktepeli Civciv’le, Cihangirli Cino transgüllerin, fahişelerin, konsomatrislerin, pezevenklerin, keşlerin, sanatçıların arasında masumiyetini korumaya çalışan iki mantiydi.

Civciv’in ustası, sıkı dostu, Kuşbazların Kralı Gültepeli Çingen Şerro sıcak bir yaz gecesi gökyüzünde melekle güvercin arası bir yaratık görür ve onun ardından Anadolu’yu dolaşmaya başlar. Tavukuçmaz’ın kaderini değiştirecek bu yaratığın İstanbul’da izini süren Civciv’le Cino’nun maceralarını okurken masumiyetimizi yitirdiğimiz yıllara tanıklık ederiz.
Sayfa Sayısı: 320

-Yöneticilik Hakkında Ne Biliyorsam Köpeğimden Öğrendim

Bu kitap, yazar Martin Levin’in karısının ölümünün ardından,yaşlanmakta olan Angel ismindeki golden retriever’ı sahiplenmesiyle başlıyor.

Angel, Levin’e yaşamını daha kolay, daha etkin ve yapıcıhale getirecek ilhamı verir. Yazar kitabında altmış yıllık kariyerinde edindiğideneyime, başarı ve başarısızlık öykülerine, karşılaştığı güçlüklere nasıladapte olduğuna dikkat çekerken; bu öykülerin ve kişinin beden dilininiletişime etkilerinden, akıllıca sorun çözmenin ve karar vermenin kararlılık veazimle birleştiğinde kaçınılmaz başarıya nasıl ulaşılacağından da bahsediyor.

Bir düşünün... Bu ne kadar zor olabilir ki?

Levin’i ve Angel’ı izlerken bu pek de zor olmasa gerek.
Ciltsiz : 96 sayfa

-When Life  Lights Up

Çeviri değildir, orjinal İngilizce yazılmışbir romandır.
Sayfa Sayısı: 208 
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR