Hayat Gülümsersen Gülümser Sana - Gözde Akkılıç
Hayat Gülümsersen Gülümser Sana - Gözde Akkılıç
Hayat Gülümsersen Gülümser Sana - Gözde Akkılıç

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana - Gözde Akkılıç (PYD20220144)

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺50,00
İndirimli : ₺29,90
Barkod : 9786057021519
:

HAYAT GÜLÜMSERSEN GÜLÜMSER SANA

     Henüz bir bebekken SHÇEK Yuvası'na bırakıldığında hastalığı bilinmiyordu. Celebral Palsy hastası olduğu, yeni ailesi onu evlat edindikten sonra ortaya çıktı. Çevrelerindeki insanların '' Bu çocuğu geri verin'' diyerek yaptıkları baskıya rağmen ana babası onu bırakmadı. Doktorlara göre düzelmesi pek mümkün olmayan %90 engelli ''Gözde bebek'' şu anda %90 sağlıklı ''Genç Kız Gözde''dir. Bu kitap engelli bir genç kızın ailesiyle birlikte yıllarca verdiği yaşam mücadelesi sonucunda ''bedensel'' ve ''toplumsal'' engelleri aşmadaki başarının hikayesidir.
Gözde şimdi hem üniveriste öğrencisi hem de çalışıyor.


"Sana ve ailene saygı duydum, Gözdeciğim. Sizler ''İnsanlık'' ve ''azmin'' somut örneklerisiniz. Ne mutlu sana ve ailene... Yaşama dört elle sarılarak öyle çok kişiye örnek oluyorsunuz ki.. Sen hayatta başarılı olacağına ve pek çok kişiye ışık tutacağına yürekten inanıyorum..."

İpek Ongun


"Bu kitabı okuduğunuzda, yalnızca unutulmaz bir hayat dersine, akıllara durgunluk veren delice bir sıkıntının nasıl ferahlamaya ve kazanca dönüştüğüne değil; ciddi bir yazma çabasına, güçlü bir kalemin ipuçlarına da tanık olacaksınız..."

İclal Aydın
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR