5 - 6 Yaş - 20 Kitap Okul Öncesi Karma Eğitim Seti 350 Sayfa

 • Ürün Kodu: YP5-6-q-000
 • Barkod: 6242005942808
 • Marka: Ya-Pa Yayınları
 • Kategori: Okul Öncesi
 • Stok: 20+
 • Fiyat
 • %74indirim
  230,00 TL
  59,90 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

                Okul Öncesi Karma Eğitim Seti
5-6 Yaş Etkinlik Kitapları ve Boyama Seti


5 adet boyama kitabı + 15 adet eğitici etkinlik kitabı
Toplam 350 sayfa etkinlik ve boyama vardır.
 


SETİMİZİN İÇİNDEKİ KİTAPLAR:
5 Kitap Çizgi Çalışması Seti: 4-5-6 Yaş için hem okulöncesidönem motorkasları çalıştıran hem de 1. sınıfa yeni başlayan veya başlayacak çocukların daha kolay yazmalarını sağlayacak birsettir.
5 Kitap Etkinlikli Boyama Seti: Çocuğunuz boyama yaparken aynı zamanda da etkinlik yapacak ve bir çok bilgiyi eğlenerek öğrenecektir. (Kitaplar büyük boy ve renklidir.)
5 Kitap Okul Öncesi Matematik Seti: 2 güzide profesörümüz Ayla Oktay ve Rengin Zembat'ın hazırladığı rengarenk ve eğitici kitaplardır.
5 Kitap İngilizce Eğitim Seti:   Yeni Başlayanlar için 750'den Fazla Kelime Öğreten Set Çocuklara İngilizce'yi eğlenerek öğretecek bir etkinlik ve aktivite setidir.

(Kitaplarda bol miktarda dikkat ve zeka gelişimi etkinlikleriyle, çizgi ve matematiksel kavram çalışmaları vardır)

Bu setimizle; 4 yaş ve üzeri çocukların  evde bol bol etkinlik yaparak çizgi çalışmalarıyla el kaslarının gelişip okula başladıklarında daha kolay yazmaları hedeflenmiştir. Yaratıcılık geliştiren aktivitelerle de çocuğun matematiksel işlemleri kolay yapması amaçlanmıştır. Bilişsel   zeka, sosyal - duygusal alan, dil alanı, psiko-motor alanda ve özbakım becerilerinde gelişim sağlamaları amaçlanarak hazırlanmıştır. Her çalışma sayfası belli bir amacın gerçekleştirilmesine yöneliktir. Ele alınan amaçlar doğrultusunda her çalışma sayfasında çocuğa; düşünme, söyleme, çizme, kesme yapıştırma vb. becerilerini geliştirmeye yönelik fırsatlar verilmesi amaçlanmıştır.

Çocukların  gelişimlerini çok  yönlü  olarak destekleyen  ve  araştırmaya, incelemeye,  soru  sormaya, kendilerini  ifade  etmeye yönlendiren  eğitim  etkinlikleri, çocuklarımızı  daha  kaliteli bir  yaşama  hazırlayacaktır.


İçerik

Bilişsel  zeka  etkinlikleri,  Dil  etkinlikleri,  Öykü  tamamlama  etkinlikleri, Ses  etkinlikleri,  Sosyal beceri  etkinlikleri,  Duygusal zeka  etkinlikleri,  Özbakım becerileri  çalışmaları,  Kavram etkinlikleri,  Sanat  etkinlikleri, Dikkat  etkinlikleri,  Çizgi  etkinlikleri,  Labirent etkinlikleri,  Kes-yapıştır  etkinlikleri, Görsel  algı  etkinlikleri, Hafıza  etkinlikleri,  Görsel algı  etkinlikleri,  Hafıza etkinlikleri,  Hikaye  oluşturma etkinlikleri,  Aile  etkinlikleri
 

Amaç ve Kazanımlar 5 farklı konuya ayrılmıştır.

1. Bedensel koordinasyon gerektiren belirli hareketleri yapabilme

2. El ve göz koordinasyonu gerektiren belirli hareketleri yapabilme

3. Büyük kaslarını kullanarak belirli bir güç gerektiren hareketleri yapabilme

4. Küçük kaslarını kullanarak belirli bir güç gerektiren hareketleri yapabilme

5. Denge gerektiren belirli hareketleri yapabilme 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz saat 17:00 ve öncesi ise (ürünün stoklarda olması durumunda) siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 17:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...