0

4 - 6 Yaş Değerler Okul Öncesi Eğitim Seti 5 Kitap!!!

Hızlı Gönderi
Kapıda Ödeme
Taksitli Alışveriş

4 - 6 Yaş Değerler Okul Öncesi Eğitim Seti 5 Kitap 192 Sayfa!!!

4 yaş (48 ay) ve üstü çocuklarımız için hazırladığımız Parlayan Güneş Okul Öncesi Eğitim Seti’miz; aylık, günlük etkinlik planlarıyla kazanımlara ve kavramlara yer verme durumu çizelgelerine göre 5 Uygulama materyali ile birlikte Aile Katılımlı EtkinliklerRehberlikDeğerler ve Doğru DavranışlarBelirli Gün ve Haftalar, Hayal Gücü ve Yaratıcılık içinde bulunduğu ilkokula hazırlık yardımcı kitaplarıdır.
Setimizin yardımcı materyallerinden Aile Katılımlı Etkinlikler, içerik açısından 5 Uygulama kitabı ile uyumlu şekilde oluşturulmuştur. Bu materyal sayesinde çocuklar, aileleri ile etkinlikler yaparken öğrendiklerini de pekiştirme imkânı bulacaklardır. Ayrıca materyalimizde davranış eğitimi değerlendirme etkinlikleri de bulunmaktadır. Yardımcı eğitim materyallerimizden Rehberlik kitabımız, eğitim yılı içinde uygulanması zorunlu olan okul öncesi rehberlik programı temel alınarak hazırlanmıştır. Değerler ve Doğru Davranışlar kitabımız; MEB Değerler Eğitimi Yönergesine ve yönergede belirtilen eğitim sırasına göre oluşturulmuştur. Belirli Gün ve Haftalar kitabımız ise okul öncesi MEB programında yer alan kutlanması zorunlu olan belirli günler ve haftalar listesine göre, çeşitli motor ve bilişsel becerilerin kazandırılmasına yönelik etkinliklerle hazırlanmıştır.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz saat 17:00 ve öncesi ise (ürünün stoklarda olması durumunda) siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 17:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.