3. 4. Sınıf Eğlenceli Tatilde Eğitim Seti 7 Kitap 1070 Sayfa!!!

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

3. Sınıftan 4. Sınıfa geçenler için 
Tatilde Eğlenceli Tekrar ve Eğitim Seti
7 Kitap
 


İlkokul 3. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Toplam: 376 Sayfa 110 Test 1650 Soru 

Hayat Bilgisi: 24 test 360 soru
Türkçe : 34 test 510 soru
Matematik : 31 test 465 soru
Fen Bilimleri: 21 test 315 soru

Yeni Müfredata uygun olarak hazırlanmıştır
Sorular öğrenci seviyesine uygun görsellerle desteklenmiştir.

- DENİZİN ÇOCUKLARI: 4 Kitaplık Roman Seti

1.Kitap: Macera Başlıyor

Dört arkadaş sandalla balığa çıkarken deniz ne kadar da sakindi. Hava neden karardıve neden birdenbire dalgalar yükseldi bilemediler. Denize savruluşları, yaşayacakları maceranın fitilini tutuşturmuştu. Onlar bu heyecanlı macerayı evlerinden çok uzakta, korku ve şaşkınlıkla yaşarken siz de aralarına karışıp onlar gibi zamanla yarışıp, onlar gibi soluksuz kalacaksınız.

Dostluğu,dayanışmayı, çalışmanın erdemini, saf kalabilmeyi, Ege’nin o sıcak günlerinde kulaklarınızda kuşların, ağustos böceklerinin sesiyle hissedecek, Yorgo amcayı da kesinlikle merak edeceksiniz.

Önyargının hem insana hem de doğaya nasıl da düşmanca bir duygu, nasıl da zararlı olduğunu anlamak için “Denizin Çocukları”nı okumak gerek, benden söylemesi.                                 

2. Kitap: Denizci Kardeşliği

Denizci Kardeşliği; Murat,  Zeynep, Taylan, Emre ve köpeği Zeytin’i savruldukları adadan kurtaran Yorgo Amca’nın düştüğü zorlu günleri anlatıyor.
Yorgo Amca içinde bulunduğu durumu hiç umursamadan Balıkçı Mehmet’i kurtarmak için zorlu ve tehlikeli bir yolculuğu göze alıyor.
“Denizci Kardeşliği”ni okurken denizciler arasındaki dostluğa, dayanışmaya, sevgiye, özveriye, arkadaşlığa, kısacası denizcilerin kardeşliğine hayran kalacaksınız.
Denizci kardeşliğinin ne demek olduğunu okuyunca anlayacaksınız.

3. Kitap: Kaçakçıların Peşinde

Bu kitapta iyiliğin, doğruluğun, arkadaşlığın, özverinin ve yurtseverliğin gücüyle, kötülüğün gücünün kapışmasına tanık olacaksınız.
Kendinizi maceranın içinde bulacak, yurtseverlik söz konusu olunca kahramanlarımızın korkusuzca tehlikeleri göze alışlarına hayran kalacaksınız.

4. Kitap: Umuda Yolculuk

Kahramanlarımız ıssız adaya savrulduktan sonra Yorgo amca tarafından kurtarılmış, çoban ateşi çevresinde mutlu bir gece geçirmişlerdi.
O mutlu geceyi yeniden yaşamak, nostaljik bir gece geçirmek için denize açıldılar ama umdukları gibi nostaljik bir gecede değil, kendilerini bambaşka bir macerada buldular.
Bu kitapta yurdunu terk etmek zorunda kalarak, sığınmacı ya da göçmen olan insanların acısını duyacaksınız. Hele bu insan bir çocuksa, empati kuracak ve bu acıyı çok daha iyi anlayacaksınız.

- Bitki Deneyleri Kitabı


Bu kitap çocukların merakını gidermek öğrenmelerine hızlandırmak öğrendiklerinin kalıcı olmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır kitabın dili yaş seviyesine uygun olarak basit ve anlaşılırdır bazı deneylerde ilgili terimsel kelimeler özellikle kullanılmıştır çünkü müfredatta geçen bazı terimlerin ne işe yaradığını öğrenmeleri gereklidir.

- En Komik Öğrenci Fıkraları

Fıkraların pek çoğu, bir taraftan insanları güldürürken diğer taraftan içerdiği mesajlarla düşündürerek ders vermeyi amaçlar. Çocuklar için hazırladığımız ve onların gülümsemesine bir nebze olsun katkıda bulunabileceğini düşündüğümüz en komik öğrenci fıkraları kitabını hazırlaması bizden, okuması sizden...
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz saat 17:00 ve öncesi ise (ürünün stoklarda olması durumunda) siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 17:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...